⌕
V
FREEZ reklamami · ograniczona liczba pominięć.
Artysta

Kris & Marta

2 piosenki · 3 nagrania·Disco Polo·uplifting, festive, communal celebration·Oryginalna muzyka · pełna licencja

Najpopularniejsze piosenki: Kris & Marta

  1. Gdy Zgasły Światła 2 · Deep House · 126 BPM · tekst
  2. Całą Noc Gramy · Disco Polo · 120 BPM · tekst

O artyście: Kris & Marta

Kris & Marta to wykonawca (Disco Polo) w katalogu WeavyAudio z 2 oryginalnymi piosenkami (łącznie 3 nagrania, w tym wersje alternatywne). Utwory mają tempo 120–126 BPM i są przeważnie nostalgiczne i podnoszące na duchu, śpiewane po polsku. Na początek posłuchaj „Gdy Zgasły Światła 2”. Każdy utwór ma licencję na odtwarzanie w lokalach – za muzykę WeavyAudio nie są należne tantiemy dla ZAiKS i innych OZZ.

Deep House · Disco · Nostalgiczna · Podnosząca na duchu

Wszystkie utwory: Kris & Marta

1
Gdy Zgasły Światła 2 2 – Kris & Marta, okładka
Gdy Zgasły Światła 2 2
Kris & Marta · Deep House · dodano 6 dni temu
2
Gdy Zgasły Światła 2 – Kris & Marta, okładka
Gdy Zgasły Światła 2
Kris & Marta · Deep House · dodano 6 dni temu
3
Całą Noc Gramy – Kris & Marta, okładka
Całą Noc Gramy
Kris & Marta · Disco Polo · dodano 2 miesiące temu

Podobni artyści

Bliski & Szybki · Blask & Luna · Biała Plama · Kasia Fokus · Neon Pulse · DJ Sierp

Używamy plików cookie do analityki (Google Analytics), aby rozumieć ruch na stronie. Niezbędne pliki cookie do logowania działają zawsze. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.