⌕
V
FREEZ reklamami · ograniczona liczba pominięć.
Artysta

Vernal Circuit

1 piosenka·Techno·hypnotic, yearning, nocturnal, uplifting·Oryginalna muzyka · pełna licencja

Najpopularniejsze piosenki: Vernal Circuit

  1. Underneath the Pulse Line · Techno · 124 BPM · tekst

O artyście: Vernal Circuit

Vernal Circuit to wykonawca (Techno) w katalogu WeavyAudio z 1 oryginalną piosenką. Utwory mają tempo 124 BPM i są przeważnie energetyczne, śpiewane po angielsku. Na początek posłuchaj „Underneath the Pulse Line”. Każdy utwór ma licencję na odtwarzanie w lokalach – za muzykę WeavyAudio nie są należne tantiemy dla ZAiKS i innych OZZ.

Techno · Energetyczna

Wszystkie utwory: Vernal Circuit

1
Underneath the Pulse Line – Vernal Circuit, okładka
Underneath the Pulse Line
Vernal Circuit · Techno · dodano 2 miesiące temu

Podobni artyści

DJ Ferrum · Kess & Ravel · Vessel & Kade · DJ Ferrox · Cass Vesper · Crimson Harbor

Używamy plików cookie do analityki (Google Analytics), aby rozumieć ruch na stronie. Niezbędne pliki cookie do logowania działają zawsze. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.