⌕
V
FREEZ reklamami · ograniczona liczba pominięć.
Artysta

MC Sombrio

1 piosenka · 2 nagrania·Phonk·visceral, reverent, dangerous, transcendent · portugalski·Oryginalna muzyka · pełna licencja

Najpopularniejsze piosenki: MC Sombrio

  1. Faca no Bolso, Deus no Peito · Phonk · 120 BPM · tekst

O artyście: MC Sombrio

MC Sombrio to wykonawca (Phonk) w katalogu WeavyAudio z 1 oryginalną piosenką (łącznie 2 nagrania, w tym wersje alternatywne). Utwory mają tempo 120 BPM i są przeważnie mroczne, śpiewane po portugalsku. Na początek posłuchaj „Faca no Bolso, Deus no Peito”. Każdy utwór ma licencję na odtwarzanie w lokalach – za muzykę WeavyAudio nie są należne tantiemy dla ZAiKS i innych OZZ.

Elektroniczna · Mroczna

Wszystkie utwory: MC Sombrio

1
Faca no Bolso, Deus no Peito – MC Sombrio, okładka
Faca no Bolso, Deus no Peito
MC Sombrio · Phonk · dodano 1 miesiąc temu
2
Faca no Bolso, Deus no Peito 2 – MC Sombrio, okładka
Faca no Bolso, Deus no Peito 2
MC Sombrio · Phonk · dodano 1 miesiąc temu

Podobni artyści

Bricktone Renegade · DJ Fantoche · Zaggo · Rasteira · Zé Cowbell · Trovão Cochise

Używamy plików cookie do analityki (Google Analytics), aby rozumieć ruch na stronie. Niezbędne pliki cookie do logowania działają zawsze. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.