⌕
V
FREEZ reklamami · ograniczona liczba pominięć.
Artysta

Yung Kicksled

1 piosenka · 2 nagrania·Phonk·frantic, euphoric, exhausted, feral · angielski·Oryginalna muzyka · pełna licencja

Najpopularniejsze piosenki: Yung Kicksled

  1. Whip It Til It Snaps · Phonk · 120 BPM · tekst

O artyście: Yung Kicksled

Yung Kicksled to wykonawca (Phonk) w katalogu WeavyAudio z 1 oryginalną piosenką (łącznie 2 nagrania, w tym wersje alternatywne). Utwory mają tempo 120 BPM i są przeważnie mroczne, śpiewane po angielsku. Na początek posłuchaj „Whip It Til It Snaps”. Każdy utwór ma licencję na odtwarzanie w lokalach – za muzykę WeavyAudio nie są należne tantiemy dla ZAiKS i innych OZZ.

Elektroniczna · Mroczna

Wszystkie utwory: Yung Kicksled

1
Whip It Til It Snaps – Yung Kicksled, okładka
Whip It Til It Snaps
Yung Kicksled · Phonk · dodano 1 miesiąc temu
2
Whip It Til It Snaps 2 – Yung Kicksled, okładka
Whip It Til It Snaps 2
Yung Kicksled · Phonk · dodano 1 miesiąc temu

Podobni artyści

Bricktone Renegade · Zaggo · Rasteira · Zé Cowbell · DJ Fantoche · Kartel Do Sul

Używamy plików cookie do analityki (Google Analytics), aby rozumieć ruch na stronie. Niezbędne pliki cookie do logowania działają zawsze. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.