⌕
V
FREEZ reklamami · ograniczona liczba pominięć.
Artysta

Fen & Isla

2 piosenki · 3 nagrania·House·Intimate, earthy, yearning, bittersweet · angielski·Oryginalna muzyka · pełna licencja

Najpopularniejsze piosenki: Fen & Isla

  1. Breathy Microphone · House · 124 BPM · tekst
  2. We Move Till Morning · House · 124 BPM · tekst

O artyście: Fen & Isla

Fen & Isla to wykonawca (House) w katalogu WeavyAudio z 2 oryginalnymi piosenkami (łącznie 3 nagrania, w tym wersje alternatywne). Utwory mają tempo 124 BPM i są przeważnie romantyczne i pogodne, śpiewane po angielsku. Na początek posłuchaj „Breathy Microphone”. Każdy utwór ma licencję na odtwarzanie w lokalach – za muzykę WeavyAudio nie są należne tantiemy dla ZAiKS i innych OZZ.

House · Romantyczna · Pogodna

Wszystkie utwory: Fen & Isla

1
Breathy Microphone – Fen & Isla, okładka
Breathy Microphone
Fen & Isla · House · dodano 1 miesiąc temu
2
Breathy Microphone 2 – Fen & Isla, okładka
Breathy Microphone 2
Fen & Isla · House · dodano 1 miesiąc temu
3
We Move Till Morning – Fen & Isla, okładka
We Move Till Morning
Fen & Isla · House · dodano 2 miesiące temu

Podobni artyści

Thando Skies · Velvra · Cobalt Lantern · Aurora · Cass Vellum · DJ Solano

Używamy plików cookie do analityki (Google Analytics), aby rozumieć ruch na stronie. Niezbędne pliki cookie do logowania działają zawsze. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.