⌕
V
FREEZ reklamami · ograniczona liczba pominięć.
Artysta

Young Szybko

1 piosenka·Phonk·turbocharged, euphoric, relentless, hyped·Oryginalna muzyka · pełna licencja

Najpopularniejsze piosenki: Young Szybko

  1. Neon ulice · Phonk · 115 BPM · tekst

O artyście: Young Szybko

Young Szybko to wykonawca (Phonk) w katalogu WeavyAudio z 1 oryginalną piosenką. Utwory mają tempo 115 BPM i są przeważnie mroczne, śpiewane po polsku. Na początek posłuchaj „Neon ulice”. Każdy utwór ma licencję na odtwarzanie w lokalach – za muzykę WeavyAudio nie są należne tantiemy dla ZAiKS i innych OZZ.

Elektroniczna · Mroczna

Wszystkie utwory: Young Szybko

1
Neon ulice – Young Szybko, okładka
Neon ulice
Young Szybko · Phonk (brazilian-phonk) · dodano 2 miesiące temu

Podobni artyści

Banda de Rua · Kaosz · Lil Synth · Vortex · KRESO · Łabędź Ciemny

Używamy plików cookie do analityki (Google Analytics), aby rozumieć ruch na stronie. Niezbędne pliki cookie do logowania działają zawsze. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.