⌕
V
FREEZ reklamami · ograniczona liczba pominięć.
Artysta

Verso & Kinto

1 piosenka·Phonk·raw, neon-lit, restless, tense·Oryginalna muzyka · pełna licencja

Najpopularniejsze piosenki: Verso & Kinto

  1. Dryfuj Wyżej · Phonk · 120 BPM · tekst

O artyście: Verso & Kinto

Verso & Kinto to wykonawca (Phonk) w katalogu WeavyAudio z 1 oryginalną piosenką. Utwory mają tempo 120 BPM i są przeważnie mroczne, śpiewane po polsku. Na początek posłuchaj „Dryfuj Wyżej”. Każdy utwór ma licencję na odtwarzanie w lokalach – za muzykę WeavyAudio nie są należne tantiemy dla ZAiKS i innych OZZ.

Elektroniczna · Mroczna

Wszystkie utwory: Verso & Kinto

1
Dryfuj Wyżej – Verso & Kinto, okładka
Dryfuj Wyżej
Verso & Kinto · Phonk (drift-phonk) · dodano 2 miesiące temu

Podobni artyści

Blask & Smog · Blaze & Verve · DJ Mortis · NEXO · Lil Rezon · Neon Krąg

Używamy plików cookie do analityki (Google Analytics), aby rozumieć ruch na stronie. Niezbędne pliki cookie do logowania działają zawsze. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.