⌕
V
FREEZ reklamami · ograniczona liczba pominięć.
Artysta

Solace Root

1 piosenka·House·heavy, hazy, subversive, skanking·Oryginalna muzyka · pełna licencja

Najpopularniejsze piosenki: Solace Root

  1. Give In To The Groove · House · 118 BPM · tekst

O artyście: Solace Root

Solace Root to wykonawca (House) w katalogu WeavyAudio z 1 oryginalną piosenką. Utwory mają tempo 118 BPM i są przeważnie marzycielskie, śpiewane po angielsku. Na początek posłuchaj „Give In To The Groove”. Każdy utwór ma licencję na odtwarzanie w lokalach – za muzykę WeavyAudio nie są należne tantiemy dla ZAiKS i innych OZZ.

House · Marzycielska

Wszystkie utwory: Solace Root

1
Give In To The Groove – Solace Root, okładka
Give In To The Groove
Solace Root · House · dodano 2 miesiące temu

Podobni artyści

Thando Skies · Velvra · Cobalt Lantern · Aurora · Cass Vellum · DJ Solano

Używamy plików cookie do analityki (Google Analytics), aby rozumieć ruch na stronie. Niezbędne pliki cookie do logowania działają zawsze. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.