⌕
V
FREEZ reklamami · ograniczona liczba pominięć.
Artysta

Phonk Mafia

2 piosenki·Phonk·rebellious, chaotic, liberated, aggressive · polski·Oryginalna muzyka · pełna licencja

Najpopularniejsze piosenki: Phonk Mafia

  1. Nocy Głos · Phonk · 118 BPM · tekst
  2. 45.9s Recording (Mar 4 @ 12:55 AM) · Hip-Hop · 90 BPM · tekst

O artyście: Phonk Mafia

Phonk Mafia to wykonawca (Phonk) w katalogu WeavyAudio z 2 oryginalnymi piosenkami. Utwory mają tempo 90–118 BPM i są przeważnie pogodne i mroczne, śpiewane po polsku. Na początek posłuchaj „Nocy Głos”. Każdy utwór ma licencję na odtwarzanie w lokalach – za muzykę WeavyAudio nie są należne tantiemy dla ZAiKS i innych OZZ.

Hip-Hop · Elektroniczna · Pogodna · Mroczna

Wszystkie utwory: Phonk Mafia

1
45.9s Recording (Mar 4 @ 12:55 AM) – Phonk Mafia, okładka
45.9s Recording (Mar 4 @ 12:55 AM)
Phonk Mafia · Hip-Hop · dodano 1 miesiąc temu
2
Nocy Głos – Phonk Mafia, okładka
Nocy Głos
Phonk Mafia · Phonk (brazilian-phonk) · dodano 2 miesiące temu

Podobni artyści

Banda de Rua · Kaosz · Lil Synth · Vortex · Favela Gold · KRESO

Używamy plików cookie do analityki (Google Analytics), aby rozumieć ruch na stronie. Niezbędne pliki cookie do logowania działają zawsze. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.