⌕
V
FREEZ reklamami · ograniczona liczba pominięć.
Artysta

Lira Vesper

2 piosenki · 3 nagrania·Nordic Bass·weightless, liminal, hushed, expansive · angielski·Oryginalna muzyka · pełna licencja

Najpopularniejsze piosenki: Lira Vesper

  1. Marble Overdrive · Nordic Bass · 140 BPM · tekst
  2. Signals Under the Frozen · Nordic Bass · 140 BPM · tekst

O artyście: Lira Vesper

Lira Vesper to wykonawca (Nordic Bass) w katalogu WeavyAudio z 2 oryginalnymi piosenkami (łącznie 3 nagrania, w tym wersje alternatywne). Utwory mają tempo 140 BPM i są przeważnie mroczne, śpiewane po angielsku. Na początek posłuchaj „Marble Overdrive”. Każdy utwór ma licencję na odtwarzanie w lokalach – za muzykę WeavyAudio nie są należne tantiemy dla ZAiKS i innych OZZ.

Nordic Bass · Mroczna

Wszystkie utwory: Lira Vesper

1
Marble Overdrive – Lira Vesper, okładka
Marble Overdrive
Lira Vesper · Nordic Bass · dodano 1 miesiąc temu
2
Signals Under the Frozen – Lira Vesper, okładka
Signals Under the Frozen
Lira Vesper · Nordic Bass · dodano 1 miesiąc temu
3
Signals Under the Frozen 2 – Lira Vesper, okładka
Signals Under the Frozen 2
Lira Vesper · Nordic Bass · dodano 1 miesiąc temu

Podobni artyści

Kestra & Dune · Ivory Echo · Cyro Rune · Isolde Juno · June & Kestrel · Cyro Kestrel

Używamy plików cookie do analityki (Google Analytics), aby rozumieć ruch na stronie. Niezbędne pliki cookie do logowania działają zawsze. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.