⌕
V
FREEZ reklamami · ograniczona liczba pominięć.
Artysta

Bloom & Prism

2 piosenki · 3 nagrania·Nordic Bass·ceremonial, weighty, hypnotic, tribal·Oryginalna muzyka · pełna licencja

Najpopularniejsze piosenki: Bloom & Prism

  1. Reverie · Nordic Bass · 138 BPM · tekst
  2. Midnight Runway Frenzy 2 · Nordic Bass · 150 BPM · tekst

O artyście: Bloom & Prism

Bloom & Prism to wykonawca (Nordic Bass) w katalogu WeavyAudio z 2 oryginalnymi piosenkami (łącznie 3 nagrania, w tym wersje alternatywne). Utwory mają tempo 138–150 BPM i są przeważnie mroczne, śpiewane po angielsku. Na początek posłuchaj „Reverie”. Każdy utwór ma licencję na odtwarzanie w lokalach – za muzykę WeavyAudio nie są należne tantiemy dla ZAiKS i innych OZZ.

Nordic Bass · Mroczna

Wszystkie utwory: Bloom & Prism

1
Midnight Runway Frenzy 2 2 – Bloom & Prism, okładka
Midnight Runway Frenzy 2 2
Bloom & Prism · Nordic Bass · dodano 1 tydzień temu
2
Midnight Runway Frenzy 2 – Bloom & Prism, okładka
Midnight Runway Frenzy 2
Bloom & Prism · Nordic Bass · dodano 1 tydzień temu
3
Reverie – Bloom & Prism, okładka
Reverie
Bloom & Prism · Nordic Bass · dodano 1 miesiąc temu

Podobni artyści

Ivory Echo · Cyro Rune · Isolde Juno · June & Kestrel · Kestra & Dune · Cyro Kestrel

Używamy plików cookie do analityki (Google Analytics), aby rozumieć ruch na stronie. Niezbędne pliki cookie do logowania działają zawsze. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności.